fbpx

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilenleri sizler için cevaplandırdık.

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilenleri sizler için cevaplandırdık.
Başka sorularınız varsa bize info@versahturkey.com.tr adresi üzerinden yazabilirsiniz.

Bu gayet anlaşılabilir bir sorudur. Günümüzde hemen her dental tedarikçi, frezleri implant ürünleriyle birlikte sunmaktadır. Ancak bu frezler yalnızca saat yönünde dönerek kanal açmaya yarar ve çok fonksiyonlu hareket kabiliyetine sahip değillerdir. Oysa Versah frezleri saat yönünün tersine hareket ederek kişinin kendi greftini içeride tutar ve yüksek oranda kemik sıkılaştırması sağlar. Böylece implantın kaynama ve iyileşme süresi kısalır, kemik tozu tedavisi gibi maliyetli ve süre gerektiren yöntemlere başvurmaya gerek kalmaz. Ayrıca Versah frezleri evrenseldir. Böylelikle tüm implant çeşitleri ile birlikte kullanılabilir. Tüm bunlar Versah frezlerini tercih etmeniz için kısa ama gerçekçi sebeplerdir. 

Versah Türkiye tarafından düzenli aralıklarla eğitim etkinlikleri düzenlemektedir. Sektör profesyonellerinin sunumu eşliğinde tüm katılımcılar uygulamalı eğitim alabilmektedir. Versah frezleri, temel bir eğitimin ardından kolaylıkla kullanılabilir. 

Frezlerimiz kit halinde satılmaktadır. Web sitemiz üzerinden Ürünlerimiz menüsüne gelerek frez kitimizi satın alabilirsiniz. Çok yakında tüm modellerimiz tek tek veya kit halinde satışa sunulacaktır.

Versah Türkiye, siparişleri 30 iş günü içerisinde belirtilen adrese teslim etmektedir.

Versah frezlerinin her biri 30 kullanıma kadar uygun şekilde üretilmiştir. Kullanım yoğunluğu ve türüne bağlı olarak bu sayı değişebilir. 

Frezlerimizin kullanımı konusunda düzenli olarak eğitimler gerçekleştirilmektedir. Web sitemizi ya da sosyal medya hesaplarımızı takip ederek eğitim dönemlerinden haberdar olabilirsiniz.
Versah Türkiye
Destek Ekibi